System przesyłania prac jest dalej otwarty. W związku z licznymi prośbami termin przesyłania pełnych tekstów prac przedłużamy do 10.02.2017 ! Bardzo prosimy o dotrzymania tego terminu. 

 

KKA 2017 Zaproszenie 

Szanowni Państwo,

Uprzejmie zapraszamy na XIX Krajową Konferencję Automatyki (KKA 2017) organizowaną przez Katedrę Automatyki i Inżynierii Biomedycznej (tel/fax: +48 12 634 15 68), WEAIiIB- AGH w Krakowie w dniach 18-21 czerwca 2017.

Krajowa Konferencja Automatyki jest organizowana co 3 lata i jest ona najważniejszą konferencją dotyczącą tematyki automatyki i robotyki podczas której wszystkie ośrodki naukowe w Polsce mają okazje zaprezentować swoje badania i osiągnięcia. Planujemy również uczestnictwo gości z zagranicy.

Referaty należy przygotować w języku angielskim natomiast można wygłosić je w języku polskim lub angielskim. Planowany jest druk przyjętych i wygłoszonych referatów w wydawnictwie Springer. Objętość pracy 6-10 stron (formatka Springera - Latex).

Ze względów organizacyjnych podajemy wstępny harmonogram:

  • Wstępne zgłoszenie z podaniem tytułu pracy – do 30 listopada 2016 - przedłużony termin!
  • Pełny tekst referatu – do 15 stycznia 2017

Szczegółowe dalsze informacje o konferencji znajdą Państwo na sukcesywnie uzupełnianej stronie internetowej.

Prosimy o zarezerwowanie sobie terminu 18-21 (niedziela – środa) czerwca 2017 oraz o przekazanie tej informacji wszystkim osobom które także chciały by wziąć udział w konferencji. W przypadku wątpliwości, prosimy o kontakt, Marek Długosz: mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny 12 617 28 34.

Łączymy ukłony i pozdrowienia

Za KOMITET ORGANIZACYJNY KKA 2017

Wojciech Mitkowski (przewodniczący) i Marek Długosz (Sekretarz) 

Krajowa Konferencja Automatyki